ادامه ی «به سوی ماه» با نام «در جستجوی بهشت» به طور رسمی رونمایی شد|گيمزنت

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است پنج شنبه, ۲۴ دی, ۱۳۹۴ در ساعت ۷:۴۵ ق.ظ

ادامه ی «به سوی ماه» با نام «در جستجوی بهشت» به طور رسمی رونمایی شد

اگر با Kan Gao و استودیوی Freebird Games و بازی‌های‌اش آشنا باشید، حتما می‌دانید که در حال حاضر این استودیو در حال ساخت ادامه‌ای برای عناوین To The Moon و A Bird Story است که Finding Paradise نام دارد. اگر جزو این دسته هستید خبر خوبی برای‌تان داریم. دیروز به صورت رسمی عنوان «در جستجوی بهشت» رونمایی شد.

کان گائو دیروز با انتشار یک تیزر و همچنین چند تصویر از این بازی به صورت رسمی رونمایی کرد. همچنین جزئیاتی از داستان بازی نیز مشخص شده که در ادامه آن‌ها را خواهید خواند.

در عنوان «به سوی ماه» شاهد سفر دکتر «اوا روزالین» و «نیل واتز» به اعماق خاطرات «جان وایلز» بودیم. حال در «در جستجوی بهشت» این دو دکتر قرار است به سراغ بیماری به نام Colin بروند؛ شخصیتی که شاهد روایت بخشی از دوران کودکی‌اش در «یک داستان پرنده‌ای» بودیم. در این قسمت دکتر «روزالین» و دکتر «واتز» قرار است به داخل خاطرات «کالین» رفته و به آرزوی‌ دست نیافته او تحقق ببخشند.

تیزر منتشر شده شامل تصاویری از بازی همراه با یک قطعه موسیقی از بازی با نام «زمان یک مکان است»(Time is a place) است.

البته برای طرفداران بازی یک خبر بد نیز داریم. اینکه در پایان این تیزر تاریخ انتشار بازی «اواخر ۲۰۱۶ / اوایل ۲۰۱۷» اعلام می‌شود که این یعنی باید برای تجربه بازی حداقل تا یک سال دیگر صبر کنیم.