اطلاعات جدید از جدیدترین عنوان از سری «هیتمن»|گيمزنت

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است یکشنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۰۰ ق.ظ

اطلاعات جدید از جدیدترین عنوان از سری «هیتمن»

شرکت Square Enix به‌تازگی از نسخه کلکسیونر جدیدترین عنوان از سری «هیتمن» رونمایی کرد.

این نسخه هم‌اکنون برای پیش‌خرید در سایت آمازون و سایت «اسکوئر انیکس» قرار دارد. این نسخه از بازی قرار است در انتهای سال و برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه گردد. در حال حاضر این نسخه تنها به صورت فیزیکی در دسترس است و خبری از نسخه دیجیتالی نیست. نسخه فیزیکی با قیمت ۱۳۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. در ادامه می‌توانید مشخصات و تصویر نسخه کلکسیونر بازی را مشاهده کنید

hitman collector edition

  • بازی و جعبه کلکسیونر
  • مجسمه ده اینچی از مامور ۴۷
  • کراوات قرمز و گیره کراوات
  • آرت‌بوک ۶۰ صفحه‌ای
  • کد دانلود نسخه دیجیتالی بازی

استودیوی IO Interactive خالق سری پریروز اعلام کرده بود که نسخه فیزیکی استاندارد بازی در اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد. قیمت نسخه دیجیتالی بازی نیز برابر با همین مقدار است.

جدیدترین قسمت از سری «هیتمن» برای اولین بار قرار است به صورت اپیزودیک عرضه شود؛ به این صورت که اولین اپیزود بازی در ۱۱ مارس ۲۰۱۶ (۲۱ اسفند ۱۳۹۴) منتشر می‌شود که شامل مراحل پیش‌درآمد و مراحل پاریس خواهد بود. اپیزود دوم که شامل مراحل ایتالیا است در آپریل عرضه خواهد شد و اپیزود بعدی در ماه می شامل مراحل مراکش خواهد بود. از ماه ژوئن به بعد هرماه آپدیت‌هایی برای بازی خواهد آمد که شامل مراحل تایلند، آمریکا و ژاپن خواهد بود. مراحل ژاپن حسن‌ختام این نسخه از سری خواهد بود که در ماه‌های پایانی ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد.

اپیزود اول قرار است با قیمت ۱۵ دلار به فروش برسد و مکان‌های بعدی هر کدام با قیمت ۱۰ دلار به فروش خواهد رسید. البته اسکوئر انیکس برای کسانی که از همان ابتدا قصد انجام تمام مراحل بازی را دارند، یک بسته ارتقای ۵۰ دلاری نیز در نظر گرفته است.