بازى Red Dead Redemption به نسل ٨ مى آید

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است دوشنبه, ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۳۶ ق.ظ

بازى Red Dead Redemption به نسل ٨ مى آید

image

عنوان Red Ded Redemption،یکى از بازى هاى بسیار موفق Rockstar، وارد لیست Backward Compatibility اکسباکس وان شد!

همچنین چند عنوان محبوب دیگر چون Left 4 Dead، Halo Wars،Tekken Tag Tournament 2،Castelvania: Symphony of the night و Alan Wak American’s Nightmare نیز همرا با آن وارد این لیست شدند.

بنابر گفته ى Xboxyen عنوان Red Ded Redemption هم اکنون به صورت دیجیتالى براى کاربران اکسباکس وان قابل دسترسى است ولى دیسک فیزیکى آن هنوز با وان سازگار نیست.

به نقل از افرادى که قادر به تجربه این بازى برروى اکسباکس وان بوده اند،این بازى پس از نصب در قسمت My Games&Apps اکسباکس نشان داده

نمیشود و تنها از بخش عناوین تقاضا شده قابل دسترسى است.وبسایت Venture Beat سعى در برقرارى ارتباط با مسئولان مایکروسافت دارد تا درمورد این مشکل با آن ها صحبت کند؛این وبسایت همچنین راه حلى براى رفع این مشکل ارائه داده است اما خاطر نشان کرده است که این راهکار ممکن است براى همه به درستى کار نکند.

همچنین یکى از کاربران اکسباکس وان ویدئو اى در کانال یوتیوب خودمنتشر کرده است که در آن مشغول بازى عنوان Tekken Tag  Tournament 2 در کنسول خود میباشد.

او چندى بعد، عکس هایى از Halo Wars،Left 4 Dead و دیگر عناوین نیز منتشر کرد که آن ها نیز در لیست عناوین تقاضا شده قرار داشتند…

image

image

image

image