تاریخ انتشار «ماوراء: دو روح» و «باران سنگین» برای PS4 رسماً اعلام شد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است سه شنبه, ۲۷ بهمن, ۱۳۹۴ در ساعت ۱:۲۲ ب.ظ

تاریخ انتشار «ماوراء: دو روح» و «باران سنگین» برای PS4 رسماً اعلام شد

PS4-Heavy-Rain-Beyond-Two-Souls

بالاخره بعد از انتظارات طولانی و شایعات مختلف، تاریخ انتشار بازی «ماوراء: دو روح» (Beyond: Two Souls) و «باران سنگین» (Heavy Rain) به صورت رسمی اعلام شد.

استودیو بازی‌سازی «کوانتیک دریم» مدتی پیش خبر انتشار دو عنوانِ انحصاری پلی استیشن ۳ برای کنسول نسل هشتم سونی را برای اعلام کرد؛ اما تا به امروز تاریخ انتشار دقیقی برای آن‌ها اعلام نشده بود. «کوانتیک دریم» طی پستی در صفحه فیس‌بوک خود اعلام کرد هر دو عنوان در ماه مارس (اسفند ۹۴) قابل دسترسی خواهند بود.
کالکشن «ماوراء: دو روح» و «باران سنگین» در آمریکای لاتین از اول مارس (۱۱ اسنفد ۹۴) بر روی دیسک‌های فیزیکی و به صورت دیجیتالی در PSN قابل دسترس خواهد بود؛ ولی این کالکشن در آمریکای شمالی تنها به صورت دیجیتالی و از طریق PSN قابل دسترسی است. در اروپا نیز این عناوین تنها با یک روز تأخیر و از روز دوم مارس به هر دو شکل دیجیتالی و فیزیکی برای دریافت موجود خواهد شد. علاقه مندان حاضر در آسیا نیز می‌توانند همزمان با اروپا عناوین ذکر شده را به هردو صورت دریافت کنند که ژاپن جزء آن‌ها محسوب نشده و به نقل از «کوانتیک دریم»، در آینده اخبار بیشتری درباره‌ی انتشار این دو بازی در کشور ژاپن منتشر خواهد شد.

«کوانتیک دریم» در حال حاضر مشغول ساخت انحصاری دیگری برای پلی استیشن با نام «calledDeitrot: Become Human» است.