سازنده HoloLens: اشتباهات کینکت را تکرار نخواهیم کرد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است دوشنبه, ۳ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۲۵ ق.ظ

    سازنده HoloLens: اشتباهات کینکت را تکرار نخواهیم کرد

Microsoft-HoloLens-MixedWorld-RGB

اگر برای شما نیز شوال است که چرا هنوز HoloLens وارد بازار نشده است، باید بدانید به این خاطر است که مایکروسافت دیگر نمیخواهد ریسک کرده و اشتباهات زمان لانچ کینکت برای X360 را تکرار کند.

الکس کیپمن، خالق HoloLens، در کنفرانس TED در ونکوور، به معرفی توانایی های این این هدست واقعیت مجازی پرداخت. در این دمو، کیپمن استیج را تبدیل به یک صحرا، ماه و مریخ کرد و حتی با یک فضانورد به گفتگو پرداخت! با این حال در پایان هیچ حرفی از تاریخ عرضه این هدست زده نشد.

آقای کیپمن در این باره گفت: هر زمان احساس کنم که دنیا آماده است، آن را در اختیار مردم عادی قرار خواهیم داد. این زمان میتواند بسیار نزدیک و یا بسیار دور باشد.

به اعتقاد وی، عرضه زودهنگام کینکت، تجربه خوشایندی در بر نداشت. علیرغم فروش ۱۰ میلیون دستگاه تنها در ۶۰ روز، کیپمن معتقد است که این اتفاق اشتباه بود و عدم ساپورت نرم افزاری و تکنولوژی از آن، باعث این سرانجام شد؛ او میخواهد مطمئن شود که پیش از فروش HoloLens، مردم آن را یک دستگاه باارزش بدانند: “اگر کسی امروز HoloLens را بخرد، با آن می تواند ۱۲ کار انجام دهد؛ و لابد با خود میگوید چه خوب، ۳۰۰۰ دلار پول دادم و میتوانم ۱۲ کار انجام دهم!”