سرقت از آدم کشانِ رنگ و رو رفته در نمایش جدید آنچارتد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است پنج شنبه, ۶ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۶:۵۲ ق.ظ

سرقت از آدم کشانِ رنگ و رو رفته در نمایش جدید آنچارتد

assassin-s-creed-uncharted

شاید دستبرد زدن به یک مشت آدم کشِ تکراری، پایانی دلچسب برای دزد دوست داشتنی‌ای باشد که ناتی داگ چندسال است به دنبال ماجراجویی به خانه‌هایمان می‌فرستد. چرا ناتی داگ از یکی از تصاویر فرقه آدم کشان یوبی سافت در تریلر امروزش از آنچارتد استفاده کرده را نه من می‌دانم و نه شما اما همین اتفاق برای چند ساعتی پایگاه‌های رسانه‌ای یوبیسافت را به تریبونی برای جذب بازی بازان سمت تازه‌ترین نمایش نیتن دریک تبدیل می‌کند. دیبازی را چند سطر دیگر دنبال کنید.

آرت بوک همراه شده با «اساسینز کرید: درفش سیاه» را بعید است کسی از میان من و شما دیده باشد اما تصویر قاب عکسی که در تریلر داستانی جدید آنچارتد ۴ دیده شده یکی از تصاویر‌‌ همان آرت بوک است. در این بین مدیریت محتوای سری اساسینز کریدِ یوبی سافت در توییتر جمله‌ای را نوشت که توسط حساب رسمی بازی در توییتر نیز باز نشر شده است.

دزد رو گرفتم!

کارگردان درفش سیاه، اشرف اسماعیل، و شعبه‌ی مونترئال یوبی سافت هم به نوبه‌ی خود در توییتر به این اتفاق پرداخته‌اند. همانطور که می‌بینید تصاویر مذکور با هم مو نمی‌زنند و تنها اختلافشان در شخصی است که در تصویر مربوط به آرت بوک اساسینز کرید کنار قایق ایستاده اما در تصویر مربوط به آنچارتد خبری از او نیست.

uncharted

blackflag

اگر فکرتان در مورد این اقدام ناتی داگ به جایی قد داد ما را هم بی‌خبر نگذارید. با اینحال بزودی مطمئنا ناتی داگ به سیل پیام های رسانه ها و حتی پیام های همکار فرانسوی اش پاسخ خواهد داد.