عنوان Uncharted 4: A Thief’s End بار دیگر تاخیر خورد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است چهارشنبه, ۱۲ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۲۲ ق.ظ

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End بار دیگر تاخیر خورد

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End بار دیگر تاخیر خورد

عنوان Uncharted 4: A Thief’s End برای بار سوم تاخیری در عرضه خود دریافت کرد. تانی‌داگ امروز به‌صورت رسمی تاریخ عرضه عنوان موردانتظار خود را تغییر داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Uncharted 4: A Thief’s End دیگر در ۲۶ آپریل (۷ اردیبهشت) منتشر نخواهد شد. شاون لیدن از سونی این خبر بد را لحظاتی پیش در بلاگ پلی استیشن منتشر کرد. تاریخ عرضه جدید ۱۰ مه (۲۱ اردیبهشت) خواهد بود.

ناتی داگ به سختی درحال توسعه بازی است. در اواخر این ماه Uncharted 4: A Thief’s End گلد خواهد شد و مراحل پس تولید آن آغاز می‌شود. از آنجایی که بتوانیم درخواست‌های جهانی Uncharted 4 را پاسخگو باشیم و مطمئن شویم تمام دنیا بتوانند بازی را در روز اول تجربه کرده و به آن دسترسی داشته باشند، تصمیم بر عقب انداختن زمان عرضه بازی به مدت دو هفته کردیم تا زمان بیشتری برای تولید داشته باشیم.

ما می دانیم که خبر ناامید کننده است و متاسفیم که باید کمی بیشتر منتظر تجربه جدیدترین بازی ناتی داگ بمانید. خبر خوب این است که بازی فوق العاده است، ما کاملا اطمینان می‌دهیم که بازی ارزش صبر کردن شما را داشته و تیم ناتی داگ از همیشه مشتاق‌تر است تا آخرین ماجراجویی نیتن دریک توسط شما تجربه شود.

Uncharted 4: A Thief’s End در ۲۱ اردیبهشت به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.