منو های مخفی «مورتال کامبت» پس از ۲۰ سال کشف شدند

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است یکشنبه, ۹ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۷:۴۸ ق.ظ

    منو های مخفی «مورتال کامبت» پس از ۲۰ سال کشف شدند

250587_full

افراد زیادی در بازی‌های «مورتال کامبت» قدیمی به دنبال اسرار مخفی می‌گشتند و هنوز هم چنین افرادی وجود دارند. ادعاهای زیادی مبنی بر یافتن رازی جدید در این بازی‌ها وجود دارد که برخی از آن‌ها حقیقت دارند.

چندی پیش معلوم شد بازی‌های قدیمی سری «مورتال کامبت» شامل منوهای مخفی می‌شدند. وبسایت The Cutting Room Floor، که به فاش کردن رازهای بازی‌ها می‌پردازد، منوهایی مخفی به نام EJB، که با الهام از اسم خالق این سری (Ed Boon) نام گذاری شده اند، را در این مجموعه کشف کرد. این منوها شامل تست‌های دشوار، ساماندهی «Koin» ها، و داستان‌های پایان کاراکترها هستند. منوی مخفی «مورتال کامبت ۳» شامل بخشی برای آزاد کردن کاراکترهای مخفی، نمایش «Fatality»، و یک مینی بازی سخت به سبک بازی «Galaga» می‌شود. دو بازی اول از سری «مورتال کامبت» بخشی به نام «سلام» در منوی مخفی خود دارند که به عقیده کاشف این منوها، این بخش شامل نام افرادی است که آقای «Ed Boon» قصد سلام کردن به آن ها را داشته است.( 😐 )

برای ورود به هر یک از این منوها باید، کُدی خاص را در بازی وارد کنید که این کد برای هر بازی متفاوت است. این کدها تنها شامل دو دکمه P1 و P2 می‌شوند (Player 1,Player2) که باید هریک را طبق ترتیبی خاص و به دفعات مشخص فشار دهید.

در ادامه می‌توانید این کد ها را برای منوهای هر قسمت از سری «مورتال کامبت» مشاهده کنید.(ترتیب کد ها از چپ به راست است)

Mortal Kombat

P1 (5 دفعه), P2 (10 دفعه), P1 (2 دفعه), P2 (1 دفعه), P1 (2 دفعه), P2 (دفعه), P1 (دفعه)
Mortal Kombat II

P1 (5 دفعه), P2 (10 دفعه), P1 (2 دفعه), P2 (8 دفعه), P1 (2 دفعه)
Mortal Kombat III/Ultimate Mortal Kombat III

P1 (5 دفعه), P2 (10 دفعه), P1 (3 دفعه), P2 (1 دفعه), P1 (2 دفعه), P2 (2 دفعه), P1 (3 دفعه), P2 (4 دفعه)