نقدها و نمرات «دیویژن» منتشر شدند | آپدیت شد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است شنبه, ۲۲ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۳۶ ق.ظ

    نقدها و نمرات «دیویژن» منتشر شدند | آپدیت شد

the_division_pc_1-600x337

یوبی‌سافت با امید زیادی برای ایجاد تحول در بازی‌های رایانه‌ای پا به نسل هشتم گذاشت. بعد از عرضه‌ی بازی‌های این نسلی این شرکت همچون “The Crew” حالا نوبت به بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی این شرکت یعنی «دیویژن» رسیده است تا به مرحله‌ی نهایی ارائه برسد.

امروز بالاخره سایت‌ها اقدام به انتشارات نمرات این بازی کردند و کسانی که منتظر بودند تا یوبی‌سافت یک اپیک‌فیل دیگر را رقم بزند، از دیدن نمرات بازی ناامید خواهند شد. در حال حاضر میانگین نمرات این بازی در سایت متاکریتیک بر اساس ۷ نقد منتشر شده -که البته عمدتا متعلق به سایت‌های شاخصی مثل گیم‌اسپات و… نیستند- معادل ۹۳ بوده و نشان از یک بازی عالی دارد. برخی دیگر از وبسایت‌ها نیز فعلا نظر قطعی خود را اعلام نکرده‌اند و با مراجعه به سایت متا به این آدرس، می‌توانید قضاوت موقتی این سایت‌های معتبرتر (!) در مورد بازی را بخوانید. اما برای نمره‌ی آن‌ها به بازی باید منتظر بمانیم.

Digital Spy: 100
Examiner: 100
Cheat Code Central: 92
Hobby Consoles: 91
We Got This Covered: 90
LaPS4: 90
IGN Italy: 90
JeuxActu: 85
GameCrate: 85

این نمرات بازی بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ است و برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی فعلا دو نقد منتشر شده که یک نمره‌ی ۹۰ و یک نمره‌ی ۸۰ برای بازی به ارمغان آورده و برای نسخه‌ی ایکس‌باکس وان نیز تنها یک نمره‌ی ۸۵ به ثبت رسیده است که قطعا نمره‌ی خوبی است. با انتشار نقدهای بیشتر از این بازی این مطلب را به‌روزرسانی خواهیم کرد.