هر آنچه در مورد بتای همگانی «آنچارتد ۴» باید بدانید

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است پنج شنبه, ۱۳ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۰۳ ق.ظ

    هر آنچه در مورد بتای همگانی «آنچارتد ۴» باید بدانید

هر آنچه در مورد بتای همگانی «آنچارتد ۴» باید بدانید

چندی پیش «ناتی داگ» اعلام کرد که قصد برگزاری یک بتای همگانی برای بازی جدید خود، «آنچارتد ۴» (Uncharted 4) را دارد. این بتا قرار است برای تست و اطلاع از نقص‌های بازی انجام شود. در ادامه با دنیای بازی و « هر آنچه در مورد بتای همگانی «آنچارتد ۴» باید بدانید » همراه باشید.

بر خلاف بتای اول که در ماه دسامبر برگزار شد، انجام این مرحله برای همه کسانی که اشتراک پلی استیشن پلاس دارند مجاز است. ناتی داگ اعلام کرده، که هدفش این است تا جایی که امکان دارد بازیکنان بیشتری این بتا را انجام دهند تا نحوه بازی سازی و عملکرد سرورها را مورد برسی قرار دهد.

هم اکنون می‌توانید کلاینت بتای بازی  دانلود نمایید، سایز بازی نیز حداقل ۷٫۶ گیگابایت و حداکثر ۹٫۶ گیگابایت خواهد بود.

بتای بازی جمعه، ۴ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت گرینویچ، ۶ عصر به وقت مرکزی، ۹ صبح به وقت آمریکا آغاز و دوشنبه، ۷ مارس ۲۰۱۶، ساعت ۷: ۵۹ صبح به وقت گرینویچ، ۸: ۵۹ به وقت مرکزی و ۱۱: ۵۹ به وقت آمریکا به اتمام خواهد رسید.

در بازی حالت تیمی (Team Deathmatch) به همراه سه نقشه برای بازیکنان قابل بازی است. به اضافه ۱۵۰ امتیاز نیز به شما تعلق خواهد گرفت که می‌توانید از آنها برای خرید وسایل استفاده کنید. پیشرفت شما در بازی نیز در هنگام عرضه نسخه اصلی محاسبه نخواهد شد.