پروژه بازسازی عنوان متال گیر سالید کنسل شد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است یکشنبه, ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴ در ساعت ۷:۵۰ ق.ظ

    پروژه بازسازی عنوان متال گیر سالید کنسل شد

metal-gear-solid-shadow-moses-760x428-1

مدتی قبل خبری در فضای مجازی به انتشار رسیده بود که توانست توجه بسیاری از طرفداران سری متال گیر را به‌خود جلب کند، خبری که طی آن گفته شده بود یکی از طرفداران مشغول بازسازی نسخه اول این عنوان است که به‌تازگی خبر تازه‌ای از آن منتشر شده است. برای جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

این خبر در آن زمان توانسته بود توجه بسیاری را به‌خود جلب کند و طرفداران نیز بازخوردهای مثبتی نسبت به این اتفاق از خود نشان دادند. حال با گذشت مدتی از آن اتفاق، سازندگان این عنوان در صفحه فیسبوک خود با نام Shadow Moses اطلاعات تازه‌ای از این پروژه را منتشر کردند. آن‌ها در صفحه فیسبوک اعلام کردند:

امروز می‌خواهیم موضوع مهمی را اعلام کنیم: متاسفانه ما مجبور هستیم که پروژه بازسازی متال گیر سالید را به‌دلایلی کنسل کنیم؛ زیرا مشکلاتی خارج از کنترل ما به‌وجود آمده است. به‌همین دلیل از تمامی کسانی که از ما پشتیبانی کردند، متشکریم!

این پروژه که بر روی نخستین نسخه از این سری محبوب تمرکز داشت، بسیار عالی به‌نظر می‌رسید و حتی تریلری نیز از آن به انتشار رسیده بود و حتی انتظار می‌رفت تا اواخر سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود. همان‌طور که اعلام شد، سازندگان به‌طور واضح دلیل این اتفاق را اعلام نکردند، اما چیزی که احتمالاً رخ داده است، به کونامی مربوط می‌شود؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید تمامی حقوق این سری به کونامی مربوط ‌می‌شود.