یوبی‌سافت «هویت فرقه اساسین» را برای iOS فاش کرد

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است سه شنبه, ۱۳ بهمن, ۱۳۹۴ در ساعت ۸:۵۰ ق.ظ

یوبی‌سافت «هویت فرقه اساسین» را برای iOS فاش کرد

«هویت فرقه اساسین» (Assassin’s Creed Identity) یک بازی اکشن نقش آفرینی است که در ایتالیای دوره رنسانس می‌گذرد و به شما اجازه می‌دهد تا اساسین خود را بسازید و شخصی سازی کنید.

شما علاوه بر این که در این بازی می‌توانید ظاهر اساسین خود را به دلخواه تنظیم کنید، می‌توانید از بین چهار کلاس مختلف یکی را برای ادامه‌ی راه برادری برگزینید. کلاس “Berserker” مخصوص آن‌هایی است که می‌خواهند مستقیما وارد درگیری شوند، بر عکس کلاس “Shadow Blade” مخصوص دوست‌داران مخفی کاری و آن‌هایی است که حوصله بیشتری دارند. “Trickster” تقریبا از پس هر کاری بر می‌آید و کلاس “Thief” برای آن دسته از بازی‌کنندگان ساخته شده که تمایل دارند رابین هود را به شهرهای ایتالیا بیاورند.

بازی چند مرحله‌ی داستانی خواهد داشت و همچنان به شما اجازه می‌دهد تا در شهر آزادانه بگردید و پارکور بازی در بیاورید! این بازی از یک کنترل مجازی دو طرفه استفاده می‌کند و همچنین اجازه می‌دهد بازی‌کنندگان بازی را به راحتی با گیم‌پد انجام بدهند.

اگر این بازی نظرتان را جلب کرد، باید بدانید که برای اجرای آن نیاز به iOS 7 دارید. آخرین دستگاه‌هایی هم که این بازی با آن‌ها هم‌خوانی دارد، آیفون ۵ و آیپد ۳ هستند.

این بازی ۶ اسفند ماه با قیمت ۴ پوند در فروشگاه اپل قابل خریداری است. اطلاعات بیشتر در مورد بازی فردا منتشر می‌شوند.